Ze Suchdola Horalové body nepřivezli.

29.11.2016 09:24

Mladší žáci jeli odehrát poslední zápas podzimu do Suchdolu nad Lužnicí. Domácí zahájili zápas náporem, gól však dali horalové. Po úniku Adama Hodiny se poprvé za mladší žáky prosadilo děvče, do odkryté branky se trefila Jolana Becková. Domácí pak ještě zvýšili otáčky a horalové nevěděli kam dřív. Smolná vlastní branka horalů po zmatku před bránou znamenala vyrovnání. Várka štěstí při vyrovnání dodala domácím ještě více sil. Skóre se tak do konce třetiny měnilo ještě třikrát a první část skončila pro domácí za stavu 4:1.

Druhá třetina přinesla vyrovnanější hru. Domácí stříleli a horalové zkoušeli štěstí v únicích. Gól v této části hry dali suchdolští i horalové a tak se do poslední části šlo za stavu 5:2.

Horalové chtěli v poslední třetině přidat do sítě domácích ještě nějaký gól a zápas zdramatizovat. Suchdolští však byli proti, udeřili když nebyla odehraná ani minuta a na tabuli svítilo hrozivých 6:2. Horalé přesto zmobilizovali síly a po úniku Adama Hodiny snížili na 3:6. Po několika excelentních zákrocích Petra Kafky v brance a obránců Filipa Svatého a Matyáše Vitoula se už skóre v neprospěch horalů neměnilo. Domácí tak po zásluze vyhráli a horalé zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

Foto: ZDE