Žádost o podporu pro tým účastnící se Světového poháru 2016 v hokejbale (street-hockey).

02.07.2016 23:10


Vážené paní, vážení pánové, přátelé hokejbalu,


jsme prachatický amatérský hokejbalový klub s více než dvacetiletou tradicí, působící pod názvem HBC Highlanders Prachatice. V našem týmu se věnujeme jak rozvoji A-týmu mužů, kteří jsou pravidelnými účastníky finálových zápasů 2. Národní hokejbalové ligy - region Jih, tak i přípravě mládeže, v rámci které nyní spolupracujeme s více než 80 dětmi. Do nové sezóny přibyde v Prachaticích i ženský tým, který bude jeden z osmi v celé ČR. Jako důkaz, že práce s mládeží je v Prachaticích na vysoké úrovni můžeme uvést, že někteří z našich odchovanců se dostali do národních výběrů ČR. Veškeré tréninky mládeže vedou hráči A, nebo B týmu mužů, kteří tyto aktivity vykonávají ve svém volném čase a to bez nároku na honorář. Každoročně pořádáme hokejbalové turnaje, sportovní soutěže pro základní školy a další akce spojené s hokejbalem.


Ve dnech 25. - 26. června se A-tým mužů Highlanders Prachatice zúčastnil Českého poháru 2016 v hokejbale, který se konal v českobudějovické Budvar aréně. V konkurenci nejlepších týmů České republiky obsadil náš tým úžasné druhé místo. Tento historický moment prachatického hokejbalu byl ještě umocněn faktem, že si Highlanders tímto výsledkem zajistili nominaci na Světový pohár 2016, který se bude hrát e dnech 3.-7. srpna v německém městě Heilbronn. Na tomto turnaji se prachatičtí hokejbalisté, jako jediný tým reprezentující Českou republiku, utkají s týmy z celého světa (například týmy z Kanady, Finska, Švýcarska, Slovenska atd.).


Touto cestou bychom vás chtěli požádat o podporu, která by našemu klubu umožnila zúčastnit se tohoto nejprestižnějšího světového turnaje.
Účast na tomto turnaji by se zajisté
nesmazatelně zapsala v historii našeho klubu a v neposlední řadě by to byl splněný sen všech našich hráčů.


Českomoravský hokejbalový svaz nám zaplatí startovné ve výši 15 000,-Kč, další náklady na dopravu, stravu a ubytování jsou již v naší režii. Předpokládáme, že celkem
tyto další náklady budou okolo 120 000,-Kč.


Našim sponzorům můžeme nabídnout:


1. zveřejnění sponzorů na našich webových stránkách,


2. zveřejnění sponzorů na našich Facebookových stránkách, které mají k dnešnímu dni (1.7.2016) 968 odběratelů,


3. zveřejnění sponzorů v tisku,


4. zveřejnění loga sponzorů na vycházkovém setu vyrobeném přímo pro světový pohár,


5. pokud dostane náš tým prostor v televizní reportáži, zmíníme sponzory i v TV.


Jménem široké členské základny děkujeme za Váš čas, který jste nám věnovali už jen čtením těchto řádků, a budeme Vám zavázáni, pokud se s námi spojíte a probereme jakoukoliv formu podpory a spolupráce.


Kontakt:


Hokejbalový klub HBC PRACHATICE z.s., U Rybníčku 1361, Prachatice II, 383 01 Prachatice, IČ: 265 34 665


Tel.: Jan Turek: 725 870 752, Ing. Jan Švácha: 723 498 624, Josef Parkman: 606 425 308