Žáci v obou kategoriích na své soupeře nestačili

19.10.2017 09:40

z webu hokejbal-jih

MČR starších žáků

TJ KOVO Praha - HBC Prachatice 9:0 (5:0, 2:0, 2:0)

Duel prvního s posledním byl jasnou záležitostí favorizovaných Pražanů. Ti už po první části vedli 5:0 a zbytek zápasu ve volném tempu kontrolovali. Prachatického soupeře KOVO přestřílelo 58:7, nakonec zvítězilo 9:0, když se trefilo v přesilovce i oslabení. Pražané tak dál vládnou tabulce, Horalíci jsou poslední s jedním bodem.

MČR mladších žáků

HBC Plzeň - HBC Prachatice A 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Stoprocentní plzeňští mladší žáci udrželi tuto bilanci i po střetnutí s áčkem Prachatic. To sice bylo povzbuzeno z úterní výhry nad vlastním béčkem, ale na západě Čech nestačilo. Mečouni si vypracovali dvoubrankový náskok v první třetině, po té druhé vedli už 4:1. Horalíci se na odpověď už nezmohli. Naopak Plzeň jim ve třetí třetině uštědřila ještě jeden gólový direkt.