Vstup do jarní části soutěží se Horalům nevydařil.

28.02.2015 17:48

Na novém hřišti, na jehož oficiální otevření se sešlo na 200 diváků, se ani jednomu týmu premiéra nevydařila a oba svá utkání prohráli.

2014-2015 KH(b)L 15. kolo (14.zápas)
Hřiště: PRACHATICE!!!
HIGHLANDERS PT "B" - TJ PLATAN PROTIVÍN - 0:6 (0:2 0:1 0:3)
branky Horalů: nikdo
hosté: 1. Bican (Stropnický); 6. Hrdina (Steinocher); 16. Kříž (Stropnický); 34. Bican (Holý, Stropnický); 40. Brůžek (Stropnický, Kříž); 42. Steinocher (Stropnický, Kříž)...
střely na branku: 17-28
vyloučení: Matoušek 2+2+2+5 a do konce!; Prokeš 2 minuty; Bárta 2 minuty; Sitter 2 minuty; Janda 2+10 minut, P.Mráz 2 minuty
přesilovky: 9-7 využití: 0-2
rozhodčí: Mikl - Vařák (vysoký standard)

2.NHbL  - sobota 28.2.  Highlanders Aréna

Highlanders PT "A" - Betonova Holubov  2:3 (1:3, 0:0, 1:0)

Střely:28:20 Vyloučení:4:6 Přesilovky:6:4 Využití:0:0 Oslabení:0:0

...

Vyloučení: Reindl, Markytán, Lang, Valenta

Góly: 10:08 Pražák (Bárta) 44:07 Turek (Lang, Dojčar)

Sestava: T.Pixa, (17/20)  T.Repko
J.Švácha (A), J.Leffler (A), D.Hnízdil, P.Bušek, M.Dojčar, A.Bárta
J.Reindl, J.Turek (C), J.Markytán, S.Květoň, O.Pražák, K.Sedláček, P.Valenta, J.Kotlík, J.Lang

"Horalové dnes výsledkově zklamali, ale VY jste byli skvělí. Ze srdce děkujeme všem fanouškům, kteří nás dnes přišli podpořit. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek. Snad nám odpustíte porážku a budete nás podporovat nadále. Dnes hodně z nás poznalo co je to tlak veřejnosti, co je to mít dřevěné ruce a odpovědnost odvést co nejlepší výkon.  Věřte, že nic jiného než vítězství pro nás neexistovalo a o to více se to projevilo na nervózním projevu v první třetině. V sobotu od 15:00 přivítáme v derby Zliv a body už rozdávat nebudeme. Těšíme se na VÁS a věříme, že společně to dokážeme.  HIGHLANDERS GOOO..!!!" 91