Vánoční večírek Horalů - v pátek 11.12.2015 - CLUB 111

11.12.2015 08:19

"Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejte Horalé".
Srdečně zveme všechny naše fans (hlavně fanynky) na rozloučení s podzimní částí sezony a vánoční večírek. Horalové přineste s sebou své dobrůtky a speciality nebo speciality od vašich maminek! Můžete se těšit na karaoke, tatarák od Šváchyho a občerstvení, které pro nás připraví náš dlouholetý podporovatel a obdivovatel Libor Hykyš. Kdo nemá možnost a ani chuť připravit nějaké občerstvení, zaplatí dobrovolně povinný příspěvěk 50Kč za ten si samozřejmě objednáme tekutý mok.
Přijďte včas a nebudete ochuzeni o nový videosestřih našeho múví mejkra Nikolsssona, pokud to tedy tento video šílenec stihne.

Účastníci večírku, mám pro vás pár doplnění k průběhu akce:
17:30 - příprava večírku (není nutná účast, kdo chce)
18:30 - 19:00 volná zábava (pomalu dorazte)
19:00 - pár slov k tomu co se událo a co se bude dít (to už tam buďte)
20:00 - otevíraní dárků (tam nesmíte chybět)...
21:00 - zlatý hřeb večera (překvapení našeho mistra střihu Nikolaje)
Máme večírek, přijďte svátečně oblečeni (košile,svetr) a nebo nejlépe vánočně, minimálně s vánočním doplňkem. Soby zaparkujte venku

Pro tento rok máme nachystanou novinku a to v podobě vánočních dárků "od horala pro horala". Důležité je se toho dobře chopit a věřte, že si užijeme zábavu. Postup je následující. Každý z vás si vylosuje číslo pod kterým se skrývá jméno vašeho spoluhráče, kterému pak připravíte dárek. Dárek by neměl být drahý, ale měl by být spíše vtipný, překvapivý, vystihovat daného spoluhráče a i nějaký moment který máte společný, který by mu měl napovědět od koho dárek dostal. Ano, budeme hádat! Každý má dva pokusy uhodnout od koho vzácný dar dostal.