Starší žáci nakročili k medailovému úspěchu !

2015 - 2016 MČR st.žáků 8.5.2016 12:00 h.
PLAY-OFF 3. kolo - boj o 3. místo - 1. zápas
Hřiště: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí - HBC Highlanders Prachatice  1:4
branky domácích: 15. Laurinc (Pavlík)...
branky hostů: 23. Štěpánek Jiří ( Čertík), 29. Čertík Milan (Veselý), 32. Veselý Ondřej (Šilhán dle zápisu,  Rek dle skutečnosti), 33. Štetina Václav (Sedláček)
střely na branku: 16-20 ( 5:6, 7:5, 4:9)
vyloučení: 9:8
přesilovky: 6:7, využití: 0:2
rozhodčí: Novotný - Prchlík ( pohoda)
Sestava:
Dudla (23/24)
Šilhán, Binka, Keresteš, Mašek - Štěpánek Jiří, Štětina, Sedláček - Jakš, Čertík, Veselý - Uhlíř, Willmann, Štěpánek Jan - Kahuda, Rek.

Utkání okomentoval trenér týmu Z.Bednář:"Dnes jsme nastoupili k prvnímu zápasu v boji o třetí místo MČR starších žáků jihozápad v Suchdole. Po třech po sobě prohraných zápasech s týmem Blatné, jsme chtěli dokázat, že umíme hrát hokejbal i vítězně. Zápas jsme začali odhodlaně a velmi bojovně. Během první třetiny nebyli žádné vyložené gólové šance. V 15.minutě jsme nechali prosto nejlepšímu hráči Suchdola Kuba Laurinc, který si pohrál s míčkem a poslal ho za záda našeho gólmana. Po obdrženém gólu jsme začali ještě více makat a připravovat si gólové šance, které až do 23. minuty byly nevyužity. Ve 23. minutě se prosadil kolem branky Jirka Štěpánek a srovnal účet utkání po dvou třetinách na 1:1. Ve třetí třetině jsme již začali proměňovat naše gólové šance a Milan Čerťas Čertík, Ondra Vesely a Vasek Stetina. Skvěle odmakaný zápas od všech hráčů, kteří si šli za vítězstvím od prvního do posledního hvizdu a já jim i vedoucí týmu Lenny Bednář za to moc děkujeme!!!!! Odveta se hraje 29.5.2016 od 12 hodina v Highlanders aréně!!!! Přijďte kluky povzbudit při odvetě o bronzové medaile!!!!!!"