Přebor mladších žáků:- Pedagog České Budějovice - HBC Prachatice 3:4 ss

05.03.2018 20:51

Přebor mladších žáků - ČECHY JIH 2017-2018

Pedagog České Budějovice: HBC Prachatice 3:4 ss

v neděli se utkali sousedé v tabulce a podle toho také utkání vypadalo. Hrálo se vyrovnané utkání a o vítězství museli rozhodnout až samostatné nájezdy. Úvod zápasu se odehrával ve střední třetině a oba týmy spíš čekali na případnou chybu soupeře. První gól Horalů vstřelil Honza Štěpánek, který krásnou individuální akcí nedal domácímu gólmanovi šanci. Druhou branku přidal Jonáš Novák a ...první třetina tak skončila naším vedením 2: 0. Druhá část hry byla ve znamení dobývání naší branky a našich ojedinělých protiútocích. Ve třetím dějství se podařilo domácím snížit a bylo tak zaděláno na pořádné drama. V sílícím tlaku domácích se nám podařil protiútok, kdy vybojoval míček Matěj Stöhr, přihrál Jonáši Novákovi, který prudkým nahozením před domácí branku nalezl nejmladšího Horala Tomáše Kafku, který neomylně skóroval a zvýšil tak na 3: 1. Zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto ale stupňovaný tlak domácích a dvě drobné individuální chyby rozhodly o tom, že zápas skončil spravedlivou remízou a o bodíku navíc tak rozhodli nájezdy. V nich byl úspěšný jediný nájezdník a tím byl Honza Štěpánek, který tak ozdobil svůj parádní výkon v tomto zápase. HIGHLANDERS GO !!!!!!!!!!!!!!!!!