Přebor ml. žáků - HBC Prachatice ,,B" vs. HBC Prachatice ,,A" 2:3 (0:0,1:0,1:3)

25.04.2018 20:11

HBC Prachatice ,,B" vs. HBC Prachatice ,,A" 2:3

Úterní podvečer patřil v prachatické HIGHLANDERS aréně mladším žákům. Hrálo se jarní derby mezi těmito dvěma týmy. Na soupiskách obou týmů se objevilo téměř 40 jmen, a z toho je patrné, že ani jeden z trenérů nechtěl utkání podcenit. A tento fakt byl patrný od úvodního hvizdu. V úvodním dějství se hra odehrávala převážně ve středním pásmu a k ohrožení obou gólmanů docházelo sporadicky. Ve druhé třetině začalo šancí na obou stran...ách přibývat a jako první vstřelil branku B tým, chcete-li černé dresy. A stejně jako na podzim tak šly do vedení dívky, které velmi kvalitní hrou do obrany, podpořenou výborným výkonem brankářky odcházely do kabin spokojenější. Ve třetí třetině tak byl před kluky nelehký úkol, vyrovnat a překlopit vedení na svojí stranu. Vyrovnání od začátku viselo ve vzduch a nakonec po trpělivém výkonu a stupňovaném tlaku vstřelili světlé dresy (kluci) 3 branky. Zdálo se, že kluci dovedou utkání v poklidu do zdárného konce, ale opak byl pravdou. Trenéři děvčat si vzali oddechový čas a naordinovaná taktika slavila úspěch. Snížení na 2: 3 přišlo 19 sekund před koncem a vyrovnání se týmu dívek téměř podařilo. Nicméně štěstíčko bylo v tomto utkání nakloněno na stranu chlapců a vedení v dramatickém závěru udrželi. Oba dva týmy zaslouží pochvalu za bojovnost, srdíčko a čestně vedený souboj, který se musel přihlížejícím divákům líbit. HIGHLANDERS GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!