Highlanders PT "A"  -  HC ŠD Písek  2:1 SN (0:1, 1:0, 0:0)

Střely:35:17 Vyloučení:6:6 Přesilovky:5:5 Využití:0:0 Oslabení:0:0, Diváků: 87

Vyloučení: Turek, Bárta, Sitter, Valenta, Markytán, Bušek

Gól (A1,A2): 28:02 Dojčar (Valenta, Kotlík) 45:00 Květoň SS

J.Sitter, J.Turek (C), J.Markytán, S.Květoň, J.Lang, K.Sedláček, P.Valenta, J.Kotlík, M.Dojčar

Velkou zásluhu na zisku bodů měl v brance Horalů Tomáš Repko. Takto zlikvidoval nájezd píseckého Gáby.

KHbL - sobota 28.3.  Highlanders aréna   19. kolo (18.zápas)

HIGHLANDERS PT "B" -  Datels Blatná 3:2 ss (0:1 1:0 1:1 - 1:0)
branky Horalů: 17. Nachlinger (Janda) PP; 44. R.Sitter (Kott, Bednář); rozhodující nájezd P.Bárta
hosté: 3. Matějka (Vaníček); 45. Matějka (Vaníček) ...
střely na branku: 25-28
vyloučení: R.Sitter 2 x 2minuty; Prokeš, Bednář (odseděl trest za 6 hráčů na hřišti) x 2 minuty
P. Mráz - Krotký - Eichner

Trenér Študlar: Co k zápasu říci. Úplný začátek super, 3.minuta zase blikanec a od té chvíle do konce třetiny zase jako kdyby hrála hokejbalová školka a hokejku, míček a hřiště jsme viděli poprvé v životě. Hlavně díky brankáři Kacetlovi to bylo jen 0:1. Pak je pochopitelné, že jsou někteří frufluflustrovaní (to není překlep, pozn. redakce) a emocionálně bouchnou. Možná, že i to ale nakonec pomohlo a ve zbytku zápasu jsme již byli opět koncentrovaní a zdálo se, že urveme překvapivé 3 body. Blatná ale hraje výborně a při power play měla obrovský tlak, jehož vyústěním byl náš polovlastní gól. Před zápasem, bychom ale každý bod brali, takže spokojenost s výsledkem, méně již s místy rozháranou hrou i pocuchanými nervy! Ale to už je v našem mančaftu klasika!