Mladší žáci vítězně ...

23.11.2018 22:06

V sobotu 17.11. dopoledne přijelo družstvo mladších žáků Highlanders Prachatice na hřiště Olympu Jindřichův Hradec. 
Horalíci chtěli navázat na předchozí úspěšné utkání, ve kterém dokázali před 14 dny zvítězit 6:1. Přestože se tentokrát museli obejít bez děvčat, která pravidelně nastupují v základní sestavě, mělo i toto utkání s Olympem vcelku jednoznačný průběh. 
Kluci začali 1. třetinu aktivně v útočném pásmu a brzy šli do vedení, které postupně ještě navyšovali. Občasné protiút...oky soupeře dokázali obránci spolu s brankářem pokrýt. 
Ve 2. třetině se poprvé prosadili i domácí, když dokázali přečíslit prachatickou obranu. Na obdrženou branku, ale hráči Highlanders okamžitě odpověděli dalšími góly do sítě Olympu a třetinu v poklidu dohráli. 
Průběh třetí třetiny se podobal předchozí části. Na začátku pozornost Horalíků opět trochu polevila a soupeř se dokázal prosadit i podruhé. Kluci se však velmi rychle oklepali, přidali ještě další branky a další míček ze své sítě již lovit nemuseli.     
Celé utkání se obešlo bez vyloučení na obou stranách a prachatičtí v něm po třetinách 5:0, 5:1 a 3:1 zvítězili vysoko 13:2.