LSŽ - Highlanders - SK Suchdol n.L. 5:4 (1:1,3:1,1:2)

08.10.2018 12:59

Starší žáci získali první body!

V neděli ráno přivítali starší žáci své soky ze Suchdola nad Lužnicí. Horalové, kterým úvod soutěže nevyšel, byli odhodláni uspět a na obraze hry to bylo vidět. První třetina tak nabídla několik krásných akcí v podání domácích, ale jen jedna skončila gólem - Venca Fiala utekl po levé straně hřiště, natlačil před svatyni hostí a soupeřovu brankáři nedal šanci - 1:0! Hosté do konce třetiny stihli vyrovnat, když s výraznou pomocí paní Štěstěny dos...tali míček za záda domácí brankářky - 1:1.

Druhá třetina byla v režii domácích, zvládli jí v poměru 3:1. O góly se v této části hry postarali Filip Svatý a Jonáš Novák, který se trefil dvakrát.

Závěrečná třetina nabídla divákům i něco nervydrásající podívané. Domácí se sice v úvodu třetiny dostali do vedení 5:2, když se podruhé v zápase trefil Venca Fiala, ale suchdolští se nevzdávali. Hosté nejprve snížili na 5:3 a v závěru periody zkusili hru bez brankáře a početní převahu využili. Minutu a šest vteřin před koncem zápasu tak skočil na tabuli stav 5:4. Domácí ale zbytek zápasu odehráli zkušeně v obrané třetině soupeře. Po závěrečné siréně se tak Horalé svérázně, ale zaslouženě, mohli radovat z prvních letošních bodů!

Mladým horalům je nutné poděkovat za zodpovědnou hru a nasazení s jakým do zápasu šli! Všichni podali kvalitní, ale hlavně týmový výkon!

Sestava:

Plecerová Justýna, Uhlíková Sanny,

Makovička Ondřej, Maťcha Miroslav, Plecerová Patricie, Svatý Filip     

Daniel Šimon, Dvořák Tomáš, Fiala Václav, Makovička Jakub, Novák Jonáš, Pešek Jan, Petrášková Ivana, Šmídmajerová Tereza, Vokoun Ondřej.