Horalíci vs. Buldoci 22.10.2017

23.10.2017 19:35

Mladší žáci ukázali ve vyrovnané bitvě svou morální sílu!  V neděli po obědě přivítali mladší žáci Buldoky ze Stříbra. Vstup do zápasu se domácím nepovedl, po velké hrubce obrany se ujali ve třetí minutě zápasu hosté. Ihned z protiútoku se vyrovnat nepodařilo, ale i tak tlak domácích sílil. Po několika neproměněných šancích se v brankovišti nejlépe zorientoval Jonáš Novák a v čase 9:37 vyrovnal. Domácí však nedokázali vyrovnaný stav udržet do konce třetiny. Po dalším fatálním selhání obrany dovolili soupeři vstřelit další gól a do šaten se šlo za stavu 1:2.  Domácí šatna byla o přestávce svědkem důrazných domluv i motivačního pokřiku. Horalíci věděli, že mají na to soupeře porazit. Snaha domácích strhnout vedení na svou stranu byla pak z předváděné hry jasně patrná. Důraz v brankovišti hostů přinesl vyrovnání z hole Tomáše Kafky. Gól na 2:2 ukázal, že když se chce, tak to jde a že poraženecké řeči do týmu Horalů nepatří! Neutuchající snahu o vítězství přetavil v další gól domácích Honzík Štěpánek a rázem byl stav 3:2 pro domácí. Bohužel ani ne za minutu hosté srovnali. Domácím sebralo vyrovnání vítr z plachet a hosté se opět ujali vedení. Horalé však bitvy nevzdávají, opět se vrhli do boje, Honzík Štěpánek přidal další gól, vyrovnal a za stavu 4:4 se šlo do šaten.  I druhá přestávka byla hodně o motivaci a domácí to dokázali lépe. Poslední třetina potvrdila vyrovnanou bitvu v poli, ale do zakončení se dostávali domácí. Důraz v brankovišti přinesl rozhodujíc trefu Kuby Makovičky. Horalé v poslední části hry nedovolili hostům ani jednu střelu na branku s konec zápasu si zkušeně pohlídali.  Poctivá práce, odpovědný přístup, nezlomná touha po vítězství a odhodlání přinesly Horalům tři body za což sklidili zasloužený potlesk.