12.04.2022 13:52

Prachatický deník | Mladší žáci: Prachatice - Třemošná. 220409 | fotogalerie (denik.cz)

Kliknutím zvětšíte

43 fotografií v galerii ›
Přebor mladšch žáků: HBC Prachatice - Třemošná 7:4. | Foto: Deník/Vladimír Klíma
Mladší žáci hokejbaového HBC Prachatice začali utkání s Třemošnou na jedničku. Po devíti minutách vedli již 3:0, když se postupně trefili M. Parkman, P. Ženíšek a M. Sosna. Pak však přišlo malé uspokojení a soupeř ještě v první třetině snížil. Hned v úvodu druhého dějsví přidal další dvě branky a začínalo se znovu od nuly.

V polovině utkání došlo za prachatickou brankou k ruční výměně názorů některých hráčů, oslabením to odnesli domácí, ale v něm všem utekl Ženíšek a dostal domácí znovu do vedení. Soupeř však ještě do druhé přestávky chytrou brankou srovnal. Naštěstí do závěrečné třetiny nastoupili domácí koncentrovaní, jejich výkon začal připomínat úvod utkání a skóre opět začalo narůstat v jejich prospěch. Brankami Mikeše, Ženíška a Buška nakonec zvítězili 7:4.