HC ŠD Písek - HBC Highlanders Prachatice 6:3 (4:2,1:0,1:1)
Branky hostů: 14. Uhlíř Jan (Hudeck), 15. Sedláček Filip, 33. Uhlíř Jan
Rozhodčí: Daněk - Vokurka
Sestava HBC Prachatice:
Kolka (29/35)
Keresteš (A),Šilhán - Sedláček (A), Čertík, Uhlíř (C) - Hudeck, Krakowitzer - Turek, Jakš, Tim Pegley

Komentář trenéra Zd.Brdnáře: V neděli jsme odjeli hrát další extraligový zápas do nedalekého Písku. Do Písku jsme odcestovali pouze na dvě pětky a to z důvodu souběžně hraného zápasu starších žáků a nemocí. Úvod zápasu jsme absolutně prospali a již v páté minutě prohrávali 3:0. Poté jsme se probrali z hororového snu a začali bojovat, běhat a předvádět slušný hokejbal. Na 3:1 snížil Honza Uhlíř po nahrávce Tony Hudeck. O 49 sekund později snížil již na rozdíl jednoho gólu po nádherné sólo akci Fíla Sedláček, ale od 18 sekund soupeř zvýšil na 4:2, takto skončila první třetina. Na začátku druhé třetiny po souboji u mantinelu byl vyloučen náš hráč Tony Hudeck na 5+OK a čekala nás dlouhá přesilovka a naše sestava se zmenšila o dva hráče ( jeden vyloučený - druhý na trestné lavici), takže osm statečných začal bojovat. V této přesilovce soupeř udeřil a zvýšil na 5:2. Ale tímto vyloučením jako by kluci dostali impuls a začali ještě více bojovat o dobrý výsledek a hezkou předvedenou hru,ale ve 30. minutě jsme po souboji u mantinelu přišli z důvodu zranění o jednoho z nejlepších hráčů utkání Fíla Sedláček. Na začátku snížil po skvělé akci a ještě lepší střele Honza Uhlíř. Čtyři minuty před koncem soupeř ještě zvýšil svůj náskok na 6:3. Nebýt prospaných 6 minut úvodu utkání, tak jsme mohli uhrát lepší výsledek, přesto za zbytek utkání bych chtěl klukům moc poděkovat za bojovný výkon a chuť hrát hezký hokejbal, i když v okleštěné sestavě. Celé mužstvo podalo dobrý výkon,ale musím vyzvdihnout výkony třech hráčů a to Fíla Sedláček, Honza Uhlíř a Tomík Kerestešů tahouni mužstva a svými výkony si již řekli o pozvánku do "A" mužstva Horalů.