BOJ O FINÁLE JE TADY.......!!!!

05.05.2016 07:38

Semifinále nebude sice žádná procházka ale ...
Horalové, po slušných výkonech v průběhu celé sezóny splnili cíl, který si dali před soutěží - obhájit vítězství v základní části. To se podařilo a je to mimochodem největší úspěch klubu v jeho dvacetileté historii. 
Ve čtvrtfinále play-off , které se hrálo na tři vítězná utkání, se potkali s osmým týmem HC ŠD Písek. Domácí zápasy zvládli a po výhrách 7:3 respektive 11:0 odjížděli do Písku ukončit sérii. Tento úkol splnili na jedničku. I když ...Písek bojoval o prodloužení série Horalové těžký zápas zvládli a zvítězili 5:3. Celou sérii pak vyhráli bez ztráty kytičky 3:0 a zaslouženě postoupili mezi nejlepší čtyři celky 2.NHbL spolu s Pedagogem, Zliví a loňským vítězem Betonovou Holubov.
Dřevorubci ze Zlivi (4.po základní části), kteří celkem snadno přešli přes Blatenské Datly (5. po základní části) budou dalším soupeřem našich Horalů. V základní části jsme se Zliví hráli poměrně vyrovnané zápasy, čemu napovídají i výsledky 2:0, 4:5ss, 9:1 a 6:3. V těchto zápasech však kádr Zlivi měl jen 10 lidí. Můžeme očekávat, že v sobotu na nás borci od Bezdreva vyrukují v plné sestavě, čítající minimálně patnáct borců.
I když nás čeká souboj vítěze základní části se čtvrtým týmem a budeme favoritem této série, vzhledem k výše uvedeným skutečnostem a také tvrdé, houževnaté a bojovné hře hostujícího týmu se očekává vyrovnané semifinále.
Horalové jsou však dobře nachystáni a udělají všechno proto, aby jejich cesta na vrchol dál pokračovala.
Již v sobotu 7.5. a v neděli 8.5. v 15:00 přijďte povzbudit svůj TÝM a buďte rozdílovým hráčem v této bitvě o FINÁLE.
V sobotu od 9:00 hrají také v domácí aréně naši nejmenší hokejbalisté. Hraje se turnajově a soupeřem nám budou týmy Pedagogu ČB, Blatné, Písku a Suchdola nad Lužnicí.

Zároveň začínají boj o 3.místo starší žáci v MČR jihozápad se Suchdolem n.L. První utkání se hraje v neděli od 12,00 hod. v Suchdole.
Přijďte povzbudit naše chlapy i chlapce!!!