16.11.2010 16:53

3.kolo 1. OL

Dynamo Č.Budějovice - HBC PRACHATICE 2 : 7

( 0 : 2, 1 : 2, 1 : 3 )

Další utkání 1.Oblastní ligy potvrdilo dosavadní trend vzestupu výkonnost týmu mužů HBC Prachatice, kteří svého soupeře znovu jasně přehráli a jsou po třetím kole zatím bez porážky se ziskem osmi bodů v popředí tabulky.

Tentokrát se ale vítězství nerodilo lehce. Prachatičtí byli od samého začátku střetnutí útočnější ale trvalo jim skoro deset minut, než se střelecky prosadili. Pak ovšem skórovali během necelé minuty hned dvakrát. I druhá třetina měla podobný průběh. Trvalo více než šest minut než hosté přidali třetí branku. Třikrát také zvonila tyč brankové konstrukce již překonaného gólmana. Domácí vykřesali jiskřičku naděje ve 29.min.,když proměnili přesilovou hru, hosté ale hned vzápětí kontrovali čtvrtou brankou. Obrázek hry se nezměnil ani v poslední třetině. Opět zvonily tyče domácí branky a skóre jen pomalu narůstalo když domácí stále stačili v nasazeném tempu a rychlými brejky strašili obranu Prachatic. Znovu korigovali stav ve 42.min.z přesilovky na 2 : 6, poslední slovo však patřilo v poslední minutě hostujícímu týmu.

Vyloučení: 4 : 6, využití 2 : 0.