C 2017-2018 Krajská liga 2. kolo; 16. 9. 2017

17.09.2017 23:25

2017-2018 Krajská liga 2. kolo; 16. 9. 2017
Hřiště: Prachatice diváků: 32
HBC Zliv "B" @ HIGHLANDERS PT "C" - 2:4 (1:0 1:2 0:2)
branky Horalů: 19. Schmidt (Valenta), 25. Valenta (Sitter), 35. Valenta (Sitter), 40. Schmidt (Valenta, Šilhán)
hosté: 13. Šídlo. (Štěpán), 24.Vavroch (Štěpán)
střely na branku: 33-26
vyloučení Horalů: Benč, Paule - 2x 2 minuty, Schmidt - 2 minuty
rozhodčí: Vařák - Mikl
Sestava: Repko (31/33)
Horák - Benč, Schmidt - Sitter - Valenta  Paule - Šilhán, Veselý - Kafka - Bárta  Stöhr - Makovička - Novák

Prachatický C tým vyrazil v sobotu po obědě ke svému druhému mistrovskému zápasu v tomto ročníku, tentokrát do Zlivi kde před touto sezónou vznikl B tým Zlivského hokejbalu. Od úvodního hvizdu se hrál vyrovnaný hokejbal, kdy se velké brankové příležitosti střídaly na obou stranách. V této, fázy hry dominovali oba gólmani a oba předvedli několik fantastických zákroků. Do vedení šel domácí tým, který v závěru 1 třetiny vstřelil úvodní branku zápasu. Do druhé půle vstoupil lépe prachatický celek, který vyrovnal díky precizně provedenému samostatnému úniku T. Schmidta. Vyrovnaný stav na světelné tabuly dlouho nevydržel a domácí se využitou přesilovou hrou dostali opět do vedení, tentokrát však přišlo vyrovnání velmi brzy, když skóroval kapitán Valenta po bekendové kličce pod horní tyč domácí svatyně 2:2. O vítězství v tomto zápase rozhodl Pavel Valenta, když se vytočil na kruzích a zápěstím zvýšil na 3:2. Vynikající výkon prvního útoku podtrh gólem na 4:2 T. Schmidt. Výsledek tak prakticky zařídil první útok, který má na začátku sezóny fantastickou formu. Výborně si vedou i mladíci Veselý se Šilhánem, kteří se na mužský hokejbal skvělě adaptovali. Na těchto dvou dorostencích je vidět, že když budou správně vedeni, nemusí mít prachatický hokejbal strach o svoji budoucnost. HIGHLANDERS GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!