2.liga - HIGHLANDERS PT "B" @ HC ŠD PÍSEK "A" - 5:6 (3:1 2:2 0:3)

05.11.2018 10:02

2018-2019 2. (La) LIGA; 9. kolo; 3. 11. 2018
Hřiště: HIGHLANDERS ARÉNA, PT; diváků: 16

branky Horalů: 4. Slavomír KVĚTOŇ (Josef REINDL, Jan UHLÍŘ); 5. Milan ČERTÍK (Jiří ŠTÉPÁNEK); 13. David TROJAN (Martin DOJČAR), 18. Slavomír KVĚTOŇ (Martin DOJĆAR, Josef REINDL) PP; 29. Tomáš SCHMIDT (Pavel VALENTA, Martin DOJČAR) PP
hosté: 11. Tajbl (Šimůnek, Habart) PP; 24. Rychlík (Kozák, Kabele) PP; 26. Kabele (Habart, Rychlík); 37. Habart (Šimůnek, Rychlík); 38. Rychlík (Šimůnek, Kozák); 43. Habart (Šimůnek, Kozák)
střely na branku: 31-28
vyloučení Horalů: Uhlíř, Kott, Trojan x 2 minuty; Nachlinger 2+2; Květoň 10 minut OT
přesilovky: 3-5 využití: 2-2
rozhodčí: Honzík(velká "paráda") - Veleba

Sestava Horalů "B":
Holub (22/28), Študlar;
Kott "C", Dojčar, Hudeck, Nachlinger, Reindl, Květoň, Trojan, Čertík, Štěpánek, Kutlák, Schmidt, Sedláček, Pavel Valenta

Stručné zhodnocení zápasu:
Dnes to bylo hlavně o hlavě. Mentální nastavení obou týmů připomínalo doby neporazitelné rudé sovětské sborné komandy v 80. letech: "Oni (Písek) vědí, že vyhrají a soupeř (my) to ví taky!" Domácí kvůli svému přístupu neudrželi vedení 4:1 a 5:3 a ve třetí části úplně zkolabovali, přestali hrát a už se viděli večer na pivě. Dva citáty za všechny:
J. Reindl: "Přesně jsem věděl, že to takhle dopadne, zápasy s Pískem vždycky takhle do************* (nepublikovatelné)!"
Nasupený brankář Jan Holub: "Kdy jindy jste je chtěli porazit?!?"  (narážel na to, že Písek přijel pouze se sedmi hráči do pole (z toho polovina starších dorostenců, pozn. redakce).