Archiv článků

Čtvrtfinálová serie skončila !!!

16.04.2011 19:48
    SK Suchdol n.L. - HBC Prachatice  4 : 6  (1:2, 2:1, 1:3) Hokejbalisté Prachatic i bez několika hráčů základního kádru, pokořili svého soupeře i na jeho hřišti a vítězstvím 3 : 0 na zápasy postupují do semifinále 1.OL !!!

HBC Prachatice-SK Suchdol n.L."B" 5:3 (0:2,2:0,3:1) a 7:2 (2:1,1:0,4:1)

09.04.2011 18:16
1.čtvrtfinále nepřineslo moc pohledný hokejbal, domácí si vytvářeli šance ale branky dávali hosté. Od druhé třetiny tlak domácího týmu ještě narůstal a postupně přišli branky. V závěru měli domácí viditelně i více sil. 2.čtvrtfinále bylo úplně jiné. Domácí měli převahu pouze v úvodní...

A JE TO TADY ....

05.04.2011 08:33
    Zveme všechny fanoušky a příznivce - přijeďte nás podpořit !!  Hokejbalisté HBC Prachatice, po velmi povedené základní části 1.OL, vstoupí ze 3.místa do bojů play-off. Ve čtvrtfinále na tři vítězná utkání se střetnou s rezervou ligového Suchdola. První dvě utkání...

TJ Stars S.Vrbné - HBC Prachatice 3:5 (2:2,1:1,0:2)

02.04.2011 14:44
V utkání, ve kterém šlo oběma soupeřům již jen o prestiž a přípravu na play-off, byli od druhé třetiny překvapivě lepší hosté a zaslouženě zvítězili. Domácí ztratili body teprve podruhé v sezóně.
Záznamy: 825 - 828 ze 856