Archiv článků

U20: Co rozhodlo? Hráli jsme jako tým, hlásí Markytán po výhře nad Kanadou

26.06.2014 18:52
Proti Kanadě se Jaromír opět prosadil. Jednu branku dal, u jedné asistoval. (Výsledek 4:2)Rozhovor pro web Hokejbal.cz zde

Ve třetím utkání na MS U20 se poprvé gólově prosadil i Jára Markytán.

25.06.2014 21:43
V utkání proti Polsku (15:0) si připsal jednu asistenci a dva gólové zásahy (9:0 a 14:0).

Podařilo se !! Jarda Markytán, prachatický Horal, pojede na mistrovství světa U20 !

15.06.2014 21:29
Podle posledních informací je Jarda Markytán v konečné nominaci pro WM do 20 let. Po zisku mistrovského titulu v extralize v dresu Kladna je to další velký úspěch Járy osobně ale i celého prachatického hokejbalu !!  Gratulujeme !!Cíli podřídil vše. Po polovině soutěže bezkonkurenčně nejlepší...

Turnaj v Deggendorfu vyhráli Keltové, Horalové získali druhé místo ve sk.A a vítězství ve sk.B.

05.06.2014 07:16
Ani na čtvrtý pokus se Horalům nepodařilo dobýt Deggendorf, tentokrát k tomu ale měli velmi blízko. Prvenství jim ale ve finále zhatil družební tým Keltů 2008 z Berouna. Druhý tým Horalů skončil na sedmém místě.Foto: zdeOba týmy Horalů s vítězi turnaje - Kelty 2008.
Záznamy: 645 - 648 ze 856