Vydařená příprava starších žáků

08.04.2016 08:54

Přátelské utkání 7.4.2016 16:30 h.
Hřiště: Highlanders aréna
HBC Highlanders Prachatice -  HC Slavoj Český Krumlov  3:0 (3:0, 0:0, 0:0) - trestná střílení 3 :2
branky domácích: Sedláček Filip, Keresteš Tomáš a Uhlíř Jan
trestná střílení za domácí: Čertík Milan, Štěpánek Jiří, Keresteš Tomáš...
střely na branku: vyrovnané
vyloučení: 1:2
přesilovky: 2:1 využití: 0-0
rozhodčí: Jan Švácha - luxus
Sestava:
Dudla, Turek
Mašek, Šilhán (A) - Binka, Keresteš- Štěpánek Jiří (A), Krakowitzer - Štěpánek Jan, Sedláček, Štetina - Uhlíř, Čertík, Veselý (C) - Lácha, Kahuda, Rek - Plecer, Novák,Chlouba.

Ve čtvrtek dne 7.4.2016 jsem přivítali ve své aréně účastníky hokejové ligy starších žáků - tým HC SLAVOJ Český Krumlov. Náš tým nastoupil až na dva hráče, kteří jsou zraněni v plné sestavě, dva brankaři, tři obranné dvojice a čtyři kompletní útoky. Zápas byl od začátku vyrovnaný. Žáci z Krumlova nám dokazovali svou šikovnost  a naši kluci jim byli vyrovnaným soupeřem. V druhé polovině první třetiny jsme si vytvořili souvislejší tlak a úspěchem nám byli tři rychlé branky v soupeřově síti. Druhá a třetí třetina byla o skvělém nasazení a bojovnosti z obou stran. Toto utkání splnilo svůj účel, nás připravit na velmi důležitý poslední zápas základní části sezóny proti Blatné. Děkuji hráčům za odvedený výkon, soupeřovi za skvělý zápas a rozhodčímu Šváchovi za s přehledem odpískaný zápas.