HBC Highlanders Prachatice - TJ Blatná Datels 2:3 sn
branky domácích: 13. Štětina Václav (Jakš), 18. Uhlíř Jan
branky hostů: 21. Braun, 33. Hnyk M. (Daněk), rozh. nájezd Hnyk Š.
střely na branku: 30-24 ( 8:8, 12:8, 10:8)
rozhodčí: Švácha - Prchlík ( super)
Sestava:
Dudla (22/24), Turek
Šilhán, Binka, Keresteš, Mašek - Štěpánek Jiří, Willmann, Sedláček - Štěpánek Jan, Čertík, Veselý - Uhlíř, Jakš, Štětina - Pegley, Plecer, Novák, Rek, Lácha.

Na čarodejnický den od 10 hodin jsme nastoupili k semifinálové odvětě MČR starších žáků jihozápad. Naše mužstvo bylo téměř v plné sestavě, až na zraněné Jirku Kadlece, Davida Zimandla a Milana Kahudu, který hrál mladšími žáky. Kluci přistoupili k utkání velmi zodpovědně a chtěli se pokusit o zázrak. První třetina byla velmi bojovná a vyrovnaná, jak herně tak i střelecky. Úvod druhé třetiny patřil nám, kdy se po nahrávce Adama Jakše,se gólově prosadil Vašek Štětina, šance se střídaly na obou stranách a nás velice skvělými zákroky držel brankář Radim Dudla, který nestačil až na sólo Davida Brauna, takže po dvou třetinách jsme vedli 2:1. Třetí třetina byla stejná jako první dvě, velmi bojovná a vyrovnaná. Ve 33. minutě v našem oslabení, po zmatku v brankovišti se míček vykutálel před prázdnou branku a  Matěj Hnyk vyrovnal. Po remíze po třech třetinách následovaly samostatné nájezdy, po pěti na každé straně. Z naší pětice Honza Uhlíř, Fíla Sedláček, Jirka Štěpánek, Martin Willmann a Vašek Štětina, byl úspěšný pouze Fíla Sedláček a soupeř proměnil dva nájezdy, čímž vyhrál celé utkání 2:3 sn. Gratulujeme soupeři k postupu do finále a držíme palce ve finálovém souboji. Kluci se o výsledek utkání rvali až do konce a nechali tam duši. Bylo to nejlepší a nejhezčí utkání sezóny. Má slova na konci utkání v kabině: Kluci klobouk dolů před Vámi a byli jste VYNIKAJÍCÍ!!!! Za skvělou atmosféru také musíme MOOOC poděkovat divákům, jak těm skvělým našim, tak skupince cca 20 lidi z Blatné. Josef Parkman: Utkání mělo atmosféru, jak finále II.NHbL. Bylo to moc hezké!!!. Myslím, že utkání si užil úplně každý!!!!