První utkání jarní části rezerva nezvládla, "Áčko" deklasovalo v treninkovém tempu Hospříz.

01.03.2014 17:58

14.kolo 2.NHbL - sobota 1.3. - Žernovice

Highlanders PT "A" - SK Hospříz   10:2 (5:0, 2:1, 3:1)

Střely: 47:24 Vyloučení:2:2 Přesilovky:2:2 Využití:0:1 Oslabení:0:0 Góly (A1, A2): 7:46 Valenta (Dojčar, Leffler) 7:58 Reindl (Turek) 8:19 Švácha (Turek, Reindl) 11:15 Novák (Švácha, Reindl) 14:56 Turek (Reindl, Švácha) 21:44 Leffler (Valenta, Dojčar) 25:02 Dojčar (Leffler) 35:50 Novák (Reindl) 37:32 Valenta (Dojčar) 40:53 Valenta (Dojčar, Leffler)  Vyloučení 2 min.: Reindl, Bušek

Sestava: T. Repko (22/24), T. Pixa J.Švácha (A), J.Cabák, J.Novák, M.Mík, P.Bušek J.Reindl, J.Turek (C), M.Kadlec, P.Valenta, J. Leffler (A), M.Dojčar

Jenda Horal Turek, kapitán a trenér domácího týmu utkání okomentoval: Hosté přijeli pouze v sedmi statečných. Stateční však byli pouze do osmé minuty, kdy se začali prosazovat horalové. Na první jarní zápas to nebylo vůbec špatné. Díky za dobrý výkon, litovat můžeme jen, že se náš brankostroj po první třetině jaksi zasekl a naopak jsme dovolili hostům skórovat. Velký dík patří i fanouškům, kteří nás přišli povzbudit. Teď si dáme pauzu, kvalitně potrénujeme a za 14-dní si přivezeme z Budějovic další tři body. Tentokrát narazíme na poslední tým tabulky a to Falcon. 91

KHBL - SOBOTA 1.3.2014 - Žernovice

Highlanders PT "B" - Suchdol nad Lužnicí "B" 2:6 (1:0,0:4,1:2)

Střely: 22:30 Vyloučení:4:8 Přesilovky:7:3 Využití:0:0 Oslabení:0:1

Góly (A1, A2): 5:10 Bárta(Leffler,Valenta), 44:44 Matoušek(Bednář, Mráz) Vyloučení 2 min.: Plouhar ,Bednář, Sedláček, Mráz P.

Sestava: T. Pixa (16/22) Nachlinger (C), Kubička, Bárta P., Leffler M., Hebík, Bednář, Matoušek, Sedláček, Kott F., Valenta, Plouhar, Šmídmajer, Mráz P.

Domácí začali dobře od šesté minuty vedli a celou první třetinu hosty k ničemu nepustili. Do druhé třetiny ale jako by nastoupilo úplně jiné mužstvo. Nedůraz, špatné bránění žádná střelba. Hosté útlumu domácích dokonale využili a utkání otočili. V poslední třetině domácí opět hráli to co v úvodní části ale na nějaký zvrat v utkání to již nestačilo.