Premiéra mladších žáků v domácí aréně na 50%.

04.10.2016 21:56

Mladší žáci se poprvé v této sezóně představili v domácí aréně. V sobotu přivítali jindřichohradecký OLYMP. S tímto soupeřem hrajeme vyrovnaná utkání, která se rozhodují téměř vždy až v závěrečných minutách zápasů. Nejinak tomu bylo i v tomto utkání kdy se horalíkům podařilo vstřelit vítězný gól 44 vteřin před závěrečnou sirénou. Díky této trefě mohli kluci oslavit vítězství 2:1.

V deštivé neděli nás čekalo utkání se Suchdolem nad Lužnicí. Vstup do tohoto utkání se nám vůbec nepovedl a během krátké chvíle jsme prohrávali 0:4, po kontaktních gólech na 2:4 se zdálo, že můžeme zápas ještě zdramatizovat. Od druhé třetiny se po zbytek zápasu hrál vyrovnaný duel se šancemi na obou stranách. Bohužel v tomto mokrém dni zvlhl našim střelcům střelný prach a již nedokázali brankáře soupeře překonat. Po vydařeném vstupu do nové sezóny tak přišla, první porážka 2:5. I přes tuto prohru jsou mladí horalé v neúplné tabulce na prvním místě.