Přebor Ml.ž.4.3.2017 Olymp JH - Horalíci 0:2 (0:0,0:0,0:2)

05.03.2017 18:45

Na první mistrovský zápas letošního roku odjeli mladší žáci Horalů v sobotu do Jindřichova Hradce. Zápas, který neměl favorita, začal vyrovnaně. Smíšená sestava Horalů se snažila, chvílemi přehnaně a tak si zahrála oslabení. Poctivá obranná činnost Horalů však domácím skórovat nedovolila a tak skončila první třetina 0:0. Druhá třetina začala viditelným tlakem Horalů. Zdálo se, že gól visí ve vzduchu. Tlak Horalů se stupňoval, ale i po druhém dějství byl na ukazateli stav 0:0.  I ve třetí třetině pokračoval tlak Horalů. Po jednom z úniků museli faulovat i domácí, ale ani Horalé nabídnutou přesilovou hru nevyužili. Horalé v tlaku nepolevili a odměna se dostavila - v čase 10:24 Martin Willmann konečně vsítil gól. Domácí pak zkusili hru bez brankáře. Horalé vyhráli vhazování, Martin Willmann poslal přesný pas na Jonáše Nováka, ten utekl domácí obraně a zpečetil vítězství zásahem do prázdné  branky na konečných 2:0 pro Horaly. Po nervydrásajícím zápase tak všechny tři body vezou mladí Horalé zaslouženě do Prachatic a svůj tým posunuli na třetí místo průběžné tabulky.