02.04.2016 21:12

2015-2016 KH(b)L 20. kolo (20.zápas); 2. 4. 2016
Hřiště: HIGHLANDERS ARÉNA, PRACHATICE diváků: 28
HIGHLANDERS PT "B" @ TJ PLATAN PROTIVÍN - 5:4 (1:1 4:0 0:3)
branky Horalů: 6. P. Bárta (Markytán); 18. Kott (R. Sitter); 26. Kott (Kadlec, P. Mráz - v zápise Šmídmajer) PP; 27. Paule (Markytán) SH; 29. R. Sitter (Plouhar) SH
hosté: 15. Bican (Steinocher); 33. Steinocher (Kříž) SH; 34. V. Hrdina (Stropnický); 39. Bíba (Vencl)
střely na branku: 40-17
vyloučení Horalů: P. Mráz, Janda 2 x 2 minuty; R. Sitter, Kadlec, Trojan x 2 minuty
Plouhar - Pa.Valenta - Janda

2015 - 2016 MČR st.žáků 2.4.2016 10:30 h.
Hřiště: Highlanders aréna
HBC Highlanders Prachatice - TJ HBC OLYMP Jindřichův Hradec 9:0 (4:0, 3:0, 2:0)
branky domácích: 2. Štětina Václav (Štěpánek Jiří), 8. Štěpánek Jan, 12. Uhlíř Jan (Kahuda), 12. Štěpánek Jiří (Mašek), 20. Keresteš Tomáš ( Štěpánek Jan), 23. Keresteš Tomáš, 25. Čertík Milan ( Keresteš), 29. Čertík Milan (Uhlíř)
Dudla (4/4), Turek
Kadlec, Šilhán (A), Binka, Keresteš, Mašek - Štěpánek Jiří (A), Sedláček, Štetina - Uhlíř, Čertík, Veselý (C) - Pegley, Kahuda, Jakš - Plecer, Novák, Štěpánek Jan - Lácha.

Zdeněk Bedny Bednář K poslednímu domácímu utkání základní části nastoupili naši žáci proti žákům Olympu, kteří přijeli pouze s devítkou statečných. Od první minuty jsme dokazovali svou herní převahu, kterou jsme střelecky dokázali proměnit již ve druhé minutě. Během první třetiny se náš brankář mohl v klidu opalovat na sluníčku, protože na něj nešla ani jedna střela. V druhé a třetí třetině za stále územní a střelecké převahy jsme navyšovali skóre. Kdyby naši žáci nezmatkovali a zbrkle nezakončovali, skóre mohlo být klidně i dvojnásobné. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon. A také samozřejmě neúnavným divákům!!!!!!