12.03.2016 18:32

MČR SŽ - neděle 13.3.2016 Highlanders aréna Prachatice

Highlanders PT - SK Pedagog Č.Budějovice 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)

Stejně jako "B" tým mužů bojují i naši starší žáci o účast v play off. Důležitý krok udělali dnes proti budějovickému Pedagogu.
V krásném utkání měli i podle poměru střel na branku (30:11) po celé utkání převahu a po hattricku Václava Štětiny a jedné brance Jiřího Štěpánka vedli po dvou třetinách celkem s přehledem 4:0.
Hráčům českobudějovického celku, kteří měli místy viditelný věkový i výškový deficit, se podařilo utkání zdramatizovat během dvou minut třetí části hry. Po dvou několikrát tečovaných střelách Matěje Krajánka a Daniela Krčky snížili na 4:2. V předposlední minutě však výhru hráčů trenéra Bednáře pečetil čtvrtou brankou po nesobecké nahrávce J.Štepánka opět Vašek Štetina!!!
Utkání připravila hlučnou kulisu téměř padesátka diváků.

2.NHbL - sobota 12.03. Highlanders Arena Prachatice
Highlanders PT "A" - HBC Zliv 9:1 (3:0, 3:0, 3:1)

Horalové potvrdili v domácím prostředí roli favorita. Do sítě Zlivi nasázeli devět branek, čímž si pojistili postavení na čele tabulky. Prachatičtí hráči nastříleli v každé patnáctiminutovce do sítě zlivských rovnoměrně po třech brankách, hosté naopak dokázali poprvé a naposledy na Repka vyzrát až v závěrečném dějství. Třemi přesnými trefami se pod vítězství domácích podepsal Radek Sitter, dvakrát se prosadili Pavel Valenta a Jiří Lang. Zbývající zásah obstaral Jaromír Markytán.

Střely: 41:22 Vylouč.:3:3 Přesilovky:3:3 Využití:1:0 Oslabení:0:0
Vyloučení: R.Sitter, J.Sitter, K.Sedláček
Gól (A1,A2): 1:54 Lang (Sedláček), 10:19 Markytán (Novák, R.Sitter), 12:25 R.Sitter (Markytán), 19:04 R.Sitter (Novák), 23:44 Valenta (Dojčar), 28:08 Valenta (J.Sitter), 32:47 Lang, 34:20 Valenta (J.Sitter), 44:18 R.Sitter PP
Sestava: T.Repko (21/22),
J.Švácha (C), M.Dojčar, A.Bárta, L.Paule
J.Markytán, R.Sitter, J.Novák, P.Valenta, J.Kotlík, J.Sitter, J.Lang, K.Sedláček, D.Trojan
HIGHLANDERS GO!!!
Diváci: 38 !!! DĚKUJEME ZA PODPORU i v tak nevlídném počasí !!!

2015-2016 KH(b)L 18. kolo (18.zápas); 12. 3. 2016

Hřiště: SK PEDAGOG Č. BUDĚJOVICE, diváků: 22
SK HC ROSA Č.B. - HIGHLANDERS PT "B" - 4:7 (0:2 2:2 2:3)
branky Horalů: 11. Bednář (Plouhar,Matoušek); 15. R. Sitter SH; 22. R. Sitter (Kott, Paule) SH; 25. V. Mráz (Matoušek); 29. Plouhar (Kott); 44. R. Sitter trestné střílení; 45. Plouhar (Kott, Matoušek) PP
domácí: 24. Merunka (Keclík); 26. Bína (Petr Vojtko; Vogl); 33. Zachoval; 43. Petr Vojtko trestné střílení...
střely na branku: 35-23
vyloučení Horalů: Matoušek 2 x 2 minuty; Plouhar, Trojan x 2 minuty; V. Mráz zdržování hry (nařízeno trestné střílení); Kott 10minutový OT + OK
přesilovky: 4-2 využití: 0-1 oslabení: 0-2
rozhodčí: Mikl - Honzík