Hráči "Áčka" si v pauze vyzkoušeli 1.ligu (převzato z FB Keltů 2008)

02.11.2014 21:24

Fotka: Na jihu republiky bojovalo áčko Keltů i s pomocí prachatických Horalů. Zraněními decimovaná sestava Keltů byla v sobotu posílena o Jana Turka a Pavla Valentu, ale ani ikony prachatického hokejbalu nedokázaly odvrátit smolnou prohru 2:3, když Kelti vsítili celkem tři branky a jediný gól z hole hráčů Olympu padl necelých osm minut před koncem zápasu. V neděli nahradil hrajícího trenéra Beneše navíc Josef Reindl a Kelti po raketovém startu dokázali s přispěním štěstí a výkonu brankáře Laška a jeho dobře postavených tyčí vybojovat výhru 5:3. 50% úspěšnost tripu je spravedlivá.