Horalové těžký víkend zvládli

19.09.2017 22:32

I. LIGA MUŽI

Highlanders Prachatice - Jungle Fever Kladno 3:1 (1:0, 0:0, 2:1). Branky Horalů: 13:51 Květoň (Švácha), 35:40 Markytán, 43:46 Markytán.
Sestava: Pixa (23/24) - Švácha, Válek, Bušek, Laurinc, Bárta, Markytán - Zavřel, Turek, Květoň - Tácha, Korous, Dojčar - Jiroušek, Sedláček, Uhlíř - Štěpánek.

Highlanders Prachatice - Tatran Třemošná 4:2 (1:0, 1:1, 2:1). Branky Horalů: 12. Švácha, 27. Jiroušek, 35. Jiří Štěpánek (mladší dorostenec), 45. Květoň. Hosté v 16. minutě vyrovnali na 1:1 a ve 4:2. minutě snižovali na 3:2 z pohledu domácích.
Sestava: Pixa - Švácha, A. Bárta, Bušek, M. Hnízdil, Válek - Květoň, Markytán, Korous - Reindl, Dojčar, Sedláček - Jiroušek, Zavřel, Turek - Štěpánek, Uhlíř