Horalové si vítězstvím se Stars pojistili druhé místo v tabulce 2.NHbL, rezerva v KHbL podruhé v sezóně zdolala Rosu.

16.11.2013 19:01

10.kolo 2.NHbL - sobota 16.11. - Žernovice

Highlanders PT "A" - Stars Suché Vrbné 5:3 (1:0, 0:1, 4:2)

Střely: 41:21 Vyloučení:5:6 Přesilovky:6:4 Využití:2:0 Oslabení:0:0

Góly (A1, A2): 2:49 Markytán (Valenta) 33:08 Markytán (Turek) 40:43 Kotlík (Valenta) 41:26 Markytán (Turek) 43:18 Turek (Valenta, Švácha)

Vyloučení 2 min.: Kadlec 2+10, Reindl, Markytán, Kotlík

Sestava: T. Pixa (18/21)
J. Švácha (A), M. Dojčar, J. Cabák, J., Bušek P.
J. Turek (C), J. Markytán, M. Kadlec, J. Reindl, J. Kotlík, P. Valenta, K. Sedláček

Komentář na jiném místě.

KHbL - sobota 16.11.2013 - Žernovice

Highlanders PT "B" - SK HC Rosa ČB 7:4 (4:2,1:2,2:0)

Střely: 24:27 Vyloučení: 6:2 Přesilovky: 2:6 Využití: 0:1 Oslabení: 0:0

Góly (A1, A2): 0:50 ReindlJ.; 1:32 Bednář Z.(Paule L., Sitter J.); 5:34 Markytán J..(Kadlec M.); 14:40 Sitter J.(Sitter R.); 28:16 Krotký V.(Reind J.); 33:45 Bednář Z.(Sitter J.); 36:44 Markytán J. (Sedláček P.)

Vyloučení: Bárta A. (2 min.), Sedláček P. (2 min.), Hebík M. (2 min.), Matoušek V. (2 min.), Krotký V. (2 min.)

Sestava: Repko T. (23/27), Kacetl V.
V.Nachlinger ©, Kubička J., Leffler M., Sedláček P., Bárta A., Sitter R.
Paule L., Reindl J., Bednář Z., Hebík V., Matoušek V., Kadlec M., Krotký V., Sitter J., Markytán J.

Béčko Horalů pokračovalo ve vítězném tažení a tentokrát to odnesla českobudějovická Rosa. Úvod střetnutí pak ovlivnil pravděpodobně celý další průběh. Domácí vedli za dvě minuty 2:0 a v 6.min. již 3:0 a pravděpodobně s myšlenlou, že soupeř je na odpis polevili a toho zkušení harcovníci Rosy využili a v 11.min. dotáhli na rozdíl jedné branky. D|omácí naštěstí v poslední minutě znovu odskočili na rozdíl dvou branek.

Druhá třetina patřila hostujícímu týmu, který znovu dvakrát dotáhl na rozdíl jedné branky ale to bylo nakonec vše. V poslední třetině Horalové přidali další dvě branky a Rosa se již na odpověď nezmohla.