Horalové na "Světovém poháru" - závěrečný den

07.08.2016 12:06

V semifinále se Horalům nepodařilo zdolat finský celek Peräpohjolan Poropojat se kterým již v základní skupině prohráli 2:3 po ss a podlehli těsně 1:2. Nezachytili totiž nástup Finů a hned v první minutě inkasovali. A když nedlouho poté neubránili přesilovou hru prohrávali již 0:2. Celou první třetinu byl finský celek jasně lepší a Horalové působili bezradně. Od druhé třetiny se ale karta začala obracet a poslední třetina byla již jasně v režii Horalů. Ti hned zpočátku snížili na 1:2 a svého soupeře přehrávali. K vyrovnání jim ale nepomohla ani dvojnásobná přesilovka umocněná ještě hrou bez brankáře v závěru střetnutí.

V boji o 3.místo si tak zopakují včerejší utkání s kanadským Newfounlandem.

Tak vážení přátelé, je to doma. Po výborném výkonu zdolali Horalové Kanaďany 6:3 (2:1,2:1,2:1) a skončili na 3.místě. Z pohledu klubu z regionální soutěže FANTASTICKÉ !!!