Horalky v Přeboru MŽ stále na vítězné vlně.

03.10.2017 23:15

Přebor MŽ - Highlanders girls - Olymp J.Hradec 8:1 (1:0,5:1,2:0)

Třetí utkání "Horalek" tentokráte v pouze dívčí sestavě v přeboru MŽ proti týmu z Jindřichova Hradce vyznělo výsledkově poměrně jednoznačně 8:1. Nejvyrovnanější první třetina přinesla pouze jednu branku, jejíž autorkou byla domácí kapitánka Ivana Petrášková. Ve druhé třetině přidala svůj druhý gól Petrášková, následovala jí Kristýna Štěpková. Poté snížila jediná dívka v hostujícím týmu Eliška Slabá. Dále dávaly branky už jen Horalky. Ve druhé třetině ještě Jolana Becková, Veronika Červíková a Ivana Dudlová. V průběhu třetí třetiny zkompletovala hattrick Ivana Dudlová. V bráně domácích tentokrát nastoupila Nikola Kocourková a jistým výkonem držela svůj tým, dokázala si poradit v několika nebezpečných skrumážích před svojí brankou. Přestože je výsledek jednoznačný a dívky si prodloužily vítěznou sérii, trenérský tým nebyl s předvedenou hrou příliš spokojen. Před Horalkami je ještě hodně práce.