Horalé vezou z Dobřan dva body!

28.11.2016 11:06

Přebor Ml.ž. TJ Snack Dobřany vs. Highlanders PT

Mladši žáci měli v sobotu 26. listopadu stejného soupeře jako žáci starší a přijeli bojovat o body do Dobřan.  Začátek zápasu přinesl akce obou týmů. Gól přišel už v čase 1:38 a skončil ke smůle horalů v brance horalů. Horalé přidali a  snahu Jonáše Nováka zastavil až faul domácích. Přesilovou hru horalé v gól  bohužel nepřetavili, přesto pokračovali v tlaku. Neuvadli a nepolevili ve snaze vstřelit gól a jedna příležitost střídala druhou, ale gól do konce první třetiny už nepadl.  Druhá třetina konečně ukázala převahu horalů. Nejprve se trefil Jonáš Novák a v čase 4:52 otočil skóre Ondra Vokoun. V závěru třetiny podržel horaly brankář Petr Kafka. Konec třetiny dohrávaný už za umělého osvětlení změnu skóre nepřinesl a tak se za příznivého stavu 2:1 pro horaly mohlo jít do šaten.  Poslední část hry zahájili lépe hosté, po špatné rozehrávce horalů utekl soupeř a vyrovnal na 2:2. Po dalším faulu na Jonáše Nováka tentokrát horalé přesilovou hru využili a ujali se vedení 3:2 díky další trefě Ondry Vokouna. Hra měla vysoké obrátky, gól visel na vlásku před oběma brankami. Nebezpečnou střelu domacích zlikvidoval Petr Kafka. Necelou  minutu před koncem domácí bohužel srovnali a drama konce zápasu začalo. Horalé se z úniku neprosadili, šneci nepromenili únik a tak přišly na řadu samostatné nájezdy.  Domácí exekutor před střelou upadl, na druhé straně Ondra Vokoun v dresu horalů bezpečně proměnil. Další domácí hráč míchal před Petrem Kafkou tak dlouho, až mu hostující brankář nedal prostor k zakončení. Honzík Štěpánek s horalem na dresu neprostřelil domácího gólmana a všechny oči se stočily na Petra Kafku. Hostujícímu brankáři po střele třetího šneka příjemně zazvonila levá tyčka a lavička s borci v černých dresech propukla v jásot - dva body definitivně míří do Prachatic!