Druhé semifinále 2.NHbL pro Švantlák.

08.05.2017 19:26

2. SF HC ŠD Písek - HBC Prachatice 5:3 (1:0, 1:1, 3:2), branky a nahrávky: 6. Hromádka (Volf R.), 23. Urbanec (Indrák), 32. Urbanec (Indrák, Rod), 40. Habart (Gába O.), 41. Hromádka (Volf L.) - 20. Markytán (Lang, Kotlík), 34. Markytán, 45. Kotlík (Reindl), stav série 1:1.

Druhé semifinále opět zaplnilo Orange Arénu. Švantlák tentokrát šel do vedení již v 6. minutě. Horalové sice na začátku prostřední části srovnali, ale domácí kontrovali efektním brejkem ve vlastním oslabení, který předvedl Indrák a připravil gól pro Urbance. Ten přidal na začátku poslední třetiny svoji druhou branku. Prachatice sice ještě snížili, ale dvě rychlé branky Švantláku potvrdily srovnání semifinálové série. Ta se příští víkend přesune do Prachatic za nerozhodného stavu 1:1.