Vítejte na našem webu !

Fotka uživatele HBC Prachatice.

1.Liga v Prachaticích....

HBC Prachatice se dnes (20.6.2017) domluvili s HC ŠD Písek na odkoupení licence na první hokejbalovou ligu. Po roční odmlce se tedy druhá nejvyšší soutěž vrací na jih Čech, konkrétně do Highlanders arény. Můžeme se těšit na hokejbalové umění kvalitních klubů z Čech a Moravy. Co na to říkáte? Myslíte si, že 1.liga do Prachatic patří?

1.turnaj prachatických MŠ - 15.6.2017

Kupte si něco z naší horalské edice.

Aktualně máme k dispozici kulichy, kšiltovky,šály a minidresy.

Prachatice video zde

Již 1160 fanoušků na Facebooku

Sezóna 2017 - 2018 ... _ akce, výsledky, glosy, statistiky

Z P R A V O D A J S T V Í

hokejbal.cz/

1.liga

V sobotu sedmý ročník prachatického Highlanders Cupu za účasti řady hvězdných jmen

2.liga

4.6.2017 Double! Hokejbalu v kraji vládne Švantlův Dvůr Písek, který ovládl i II. národní ligu

Krajská liga

30.5.2017 Šampionem krajské ligy je HC Švantlův Dvůr Písek B!

Extraliga ml.dorostu

MČR st.žáci , mladší žáci

Přípravky a minipřípravky

Sezóna 2017/2018

1.liga - výsledky ,tabulkystatistiky

Ě1Eb Čechy Jih (výsledky, statistiky) 201

1 2.Liga - (výsledky, statistiky) - Muži"B"

Příští utkání:

KRAJSKÁ LIGA- (výsledky, statistiky) -  Muži"C"

MČR starších žáků-(výsledky,statistiky)

Přebor mladších žáků - (výsledky,statistiky)

Přebor přípravek a minipřípravek

MAGAZÍN HOKEJBAL

Poslední aktualizace:

24.7.2017- 20:39 hod.

Kalendář přináší bazar a inzerce Bazák.cz

Hledáme nové talenty

Klub drsnejch Horalů se srdcem na správným místě.

Klub HBC Highlanders Prachatice

hledá neustále nové talenty do svých řad. Máš chuť sportovat?

Přijď hrát hokejbal k nám.

Oblékni černožlutý dres Highlanders.

Potřebné kontakty najdeš v klubových kontaktech nebo na Facebooku !

Komentáře

Datum: 21.12.2014

Vložil: Z Prachatického deníku

Titulek: Město přebírá hokejbalové hřiště

Sto sedmnáct dní trvala stavba hokejbalového hřiště v parku Mládí v Prachaticích. Ve středu stavební práce skončily a začala „papírová válka". Město postupně stavbu přebírá. K tomu ještě firma odstraňuje chyby a nedodělky, na které ji během předávání stavby upozorní zástupce investora, stavební dozor Pavel Kouba.
Deník: I tenhle projekt budil a zřejmě ještě nějaký čas budit bude hodně vášní. Možná, kdyby letos mrzlo a kluziště by bylo plné dětí, viděli by i odpůrci celou věc v trochu jiném světle.
Ve středu stavební práce skončily a začala „papírová válka". Město postupně stavbu přebírá.

Jaromír Markytán, vedoucí odboru investic Městského úřadu v Prachaticích, včera pro redaktory Prachatického deníku nedokázal odhadnout datum, kdy město pustí hřiště do zkušebního provozu. „V této chvíli mi chybí potřebné doklady k tribunám. To, zda nám je dodavatel prací předá zítra nebo v pondělí, nevím. Bez potřebných dokladů zkušební provoz nespustíme," řekl.

Vložil: Nikolaj

Titulek: Fantastické tři body

2014-2015 KH(b)L 14. kolo
Hřiště: Písek
HC ŠD PÍSEK "B" @ HIGHLANDERS PT "B" - 2:4 (0:0 2:0 0:4)
branky: 33. Hebík (R.Sitter, Matoušek); 38. Prokeš (R.Sitter); 45. Prokeš (P.Bárta, Bednář); 45. Kott (Matoušek, Bednář)
střely na branku: 31-27
vyloučení: P.Mráz 2 minuty + trestné střílení; Bednář, Janda x 2 minuty, Kott 2+10 minut
přesilovky: 4-3 využití: 1-1
rozhodčí: Honzík - Šanda (nakonec si dali říct )
Sestava:
Kacetl (29/31), Študlar
R.Sitter - Bednář; Matoušek - Kott - Kůs/Hebík
Eichner - P.Mráz; P.Bárta - Janda - Prokeš
V závěrečném podzimním utkání zavítala rezerva Horalů do Písku, kde se střetla s "B" týmem Švantláku. A tři (včetně dítěte v kočárku) promrzlí diváci měli rozhodně na co koukat.
Hned v úvodních minutách jsme měli dvě tutové šance, ale dílem zákroků chytajícího hráče Bíby a z větší částí naší nemohoucností, jsme je nedokázali proměnit. Domácí nejvíce zahrozili při přesilovce v 10.minutě, ale na Kacetla naštěstí prošly jen pokusy z dálky. A jelikož naše přesilovka v závěru třetiny byla totálně jalová, šlo se "do kabin" bez branek.
Také z kraje druhé třětiny jsme měli velkou šanci, ale Matoušek v dobré pozici trefil pouze břevno. V 17.minutě se tak "z ničeho" radovali hráči v oranžových dresech. Habart obkroužil branku a snažil se procpat míček přes Kacetla do sítě. Kulatý nesmysl zůstal stát někde na hraně brankové čáry, výkřik radosti domácího borce však rozhodčímu stačil k tomu, aby branku (kterou neviděl) i přes naše protesty uznal - 1:0. Ve 20.minutě foukli sudí do píšťalky znovu. Habart unikal, Petr Mráz ho zastavil a bylo z toho trestné střílení. Píseckému ostrostřelci se však naštěstí zamotal míček a tak pořádně nezakončil. Bohužel Petr Mráz si vlastním přičinením způsobil nespecifikovanou krevní sraženinu na palci levé ruky a musel z utkání odstoupit. Ve 22.minutě využili domácí přesilovku. Naše bránící čtyřka se nechala zlákat na jednu stranu, což otevřelo prostor pro Habarta, který měl před Kacetlem dost času a zamířil přesně nad jeho rameno - 2:0. Naději mohl vykřesat Matoušek, ale v nájezdu dva ne jednoho trefil pouze lapačku brankáře.
Třetí třetinu z říše snů načal ve 33.minutě Hebík, který byl sám před prázdnou brankou, trefil tyč, ale napodruhé přehodil i gólmana - 2:1. V 35. minutě poprvé zaúřadovala naše "blue line", Martin Prokeš šťastnou střelou (ten snad ani jiné nemá) z pomezí kruhů vyrovnal - 2:2. Utkání už tak směřovalo do nájezdů, nebýt domácího vyloučení v posledních 120 vteřinách. Přesilovku opět rozehrály naše legendy ze Sadů a po urputném dobývání domácí svatyně se v čase 44:29 prosadil opět štístko Martin Prokeš - 2:3! Domácí samozřejmě nechtěli dobře rozehraný zápas ztratit, zkusili odvolat gólmana, ale v čase 44:44 dal náš poslední podzimní gól do prázdné napodruhé (nejprve trefil tyč!) kapitán František Kott - 2:4. Neuvěřitelný obrat byl dokonán a my tak přezimujeme na překvapivé třetí příčce!!!
Soupeři z Písku děkujeme za parádní, fair zápas, umožnění hraní v bílých dresech a nejen jim přejeme hezké a klidné svátky!

Záznamy: 121 - 122 ze 122